Vergi Planlaması
Vergi beyannamelerinin verilmesi gerektiği zaman vergi yükünü azaltabilmek için yapılabilecek çok bir şey yoktur. Ödenmesi gerekenden fazla vergi ödemeyecek şekilde vergi yükümlülüğünü azaltabilmek için proaktif olmak ve tüm yıl boyunca yapılan işlemlerin vergi boyutunu göz önünde bulundurmak gerekmektedir.

Firmamız öncelikle müşterilerimizin ticari faaliyetlerini ve hedeflerini anladıktan sonra, yakın işbirliği içerisinde, onlar için en uygun ve etkin vergi stratejisini oluşturup, bu stratejiyi hayata geçirmek suretiyle vergilerini en aza indirmelerine yardımcı olmaktadır.

Firmamız müşterilerine tüm yıl boyunca kılavuzluk yaparak ticari kararlarının vergisel sonuçlarını anlamalarına, değerlendirmelerine ve vergilerin azaltılması fırsatlarını belirlemelerine yardımcı olmaktadır.
Müşterilerimizin vergi mevzuatındaki değişikliklerden endişe duymalarına gerek yoktur. Firmamız vergi mevzuatındaki değişiklikleri sürekli olarak takip etmekte ve müşterilerimizin vergi stratejilerini, yapılan değişiklikler doğrultusunda, güncellemektedir.

Vergi Planlaması Hizmetleri

Sky Accounting şirket sahiplerine ve danışanlarına iş ve vergi yönlendirmesi doğru vergi hazırlığı yapılması konusunda oldukça deneyime sahiptir. Bizimle çalışanlarımızın her yıl vergilerini düzenli olarak takip ediyor kontrollerini yapıyoruz mevduatlarınızı en üst düzeyde tutabilmek adına çalışan Sky Accounting Latif Bağcı ve ekibi vergi indirimlerinizi en üst düzeye çıkarmak için güvenebileceğiniz temellere kurulu kalıcı bir ilişkiyi hedeflemektedir.

New jersey ‘de ofisi bulunan Sky Accounting müşterilerini tanır ihtiyaçları için vergi planlarını düzenler  işletmenize kârını ve değerini arttırmak için bu sistemin güvenilir firmalarca yönetilmesi ve bu yönetimde en uygun yolları sizin için araştırıyoruz. En güncel vergi yasalarını takip ediyor Federal ve eyalet vergi  yükümlülükleriniz hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

Şirketlerimiz ve Şahıslar için Vergi Hizmetleri

Kusursuz bir vergi planlaması için bizimle Türkiye’de iseniz  +90 850 207 1 759 numaralı , abd’de iseniz +1 862-298 9900 telefondan bizleri arayın veya websitemiz üzerinden bizlere taleplerinizi iletin sizi arayalım.

  • Şirketler için kusursuz vergi planlaması
  • Şahıslar için vergiler ve planlamaları
  • Kar amacı gütmeyen kuruluşlar için vergi planlaması