Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Sky Accounting, yalnızca ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmayıp beklentilerinizi aşmayı amaçlayan profesyonel muhasebe hizmetleri sunan, New Jersey/ABD’de yerleşik bir tam hizmet muhasebe firmasıdır. Geniş uzmanlık yelpazemiz, danışmanlık ve danışmanlık hizmetlerinden işletmeniz için özelleştirilmiş tam teşekküllü muhasebe çözümlerine kadar deneyimimizi ve teknik bilgimizi avantajınıza kullanmamızı sağlar. Profesyonel dahili ve işletmeler arası defter tutma, mali tablo hazırlama, vergi dosyalama, bordro hizmetleri sunmanın yanı sıra iş ihtiyaçlarınıza uygun esnek muhasebe sistemleri kuruyoruz.

Çok yetenekli ve deneyimli muhasebecilerimiz, bir işletmeyi yönetmenin teknik özellikleri hakkında daha az endişelenebilmeniz için karmaşık konularda en iyi sonuçları sağlamak için özenle çalışır. Müşterilerimize sağladığımız en büyük değer, işletmelerinin finansal ihtiyaçlarının emin ellerde olduğunu bilmenin verdiği huzurdur. Her işletme ve her birey farklı olsa da, ihtiyaçlarınızı daha iyi desteklemek için performansı iyileştirmeyi, sistemleri düzenlemeyi ve verimlilik yaratmayı amaçlayan stratejiler tasarlıyoruz. Bu nedenle, biz işletmenizin iç işleyişini korurken ve geliştirirken, en önemli şeye odaklanmak için daha fazla zamanınız ve enerjiniz olur.

Firmamız işimizle gurur duymaktadır ve sonuçta işiniz başarılı değilse, firmamız başarılı değildir. Ayrıca her bireyin kendine özgü idealleri ve başarı tanımları olduğunu anlıyoruz. Müşterilerimizin her biri için kişiselleştirilmiş bütünsel bir yaklaşım benimseyerek, yalnızca işinizin kendi iç standartlarını karşılamasını sağlamaya yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda başarınızda kazanılmış çıkarlarla gerçek ortaklar olmaya kendimizi adadığımıza inanıyoruz.

Latif Bağcı Hakkında

Eğitimini Yüksek lisans düzeyinde Devry Üniversitesi’nde tamamlayan Latif Bağcı  Kariyerine  Manhattan New York’ta Finans ve Muhasebe’de başladı.

Skyaccounting’i kuran Latif Bağcı aynı zamanda Amerika’da büyük çapta bir Toptan-Perakende şirketinin mevcut kurucu ortağı olarak Amerika’da yatırımlarınızı sizin gibi anlıyor karşılaşabileceğiniz sorunlarda çözümler sunarak  hizmet veriyor. Latif Bağcı ve Sky Accounting olarak şahıslar ve şirketler için müşterilerine A’dan Z’ye muhasebe hizmeti sunan ekibi ile Amerika ve Türkiye Ofisi ile sizlere hizmet sunuyor.

Hakkımızda

Latif Bağcı

CEO