Her ne kadar vergi ödemeyi sevmesek de tasarrufun yolu kusursuz vergi hazırlıklarından geçiyor. Danışabileceğiniz biri olarak daima yanınızdayız her ne kadar kendiniz IRS’e bu formları iletebiliyor olsanıza kişi ne yapığını bilmediği durumlarda ve değişen vergi statülerini düzenli olarak takip edemiyorsa ve bu yasaları anlamakta güçlük çekiyorsa verginizi hazırlarken desteğe ihtiyacınız var demektir . Yapılabilecek hatalar ödemeyi sevmediğimiz vergilerden daha da büyük cezaları karşımıza çıkartabilmekte ve gerçekten ödeyeceğimiz meblağdan daha fazlasını ödememize sebebiyet verebilir.
Vergi Hazırlama ve Dosyalama
Vergi mevzuatının karmaşıklığı nedeniyle, vergi beyannamelerinin hazırlanması önemli ölçüde teknik yeterlilik ve özen gerektiren, korkutucu bir iştir. Vergi mevzuatının incelikleri yanında, vergi düzenlemelerinin sürekli değişmesi vergi beyannamesi hazırlama işlemini daha da zorlaştırmaktadır.

Vergi beyannamelerinin hazırlanmasında uzmanlık çok önemlidir. Çünkü yasal olarak mümkün olan vergi indirimleri, istisnalar ve teşviklerden haberdar olunmadığı için gerektiğinden fazla vergi ödenmesi söz konusu olabilir.

Diğer yandan vergilerin yanlış hesaplanması, yanlış beyan edilmesi veya olması gerekenden daha az vergi ödenmesi de vergi yetkilileriyle problemler yaşanmasına ve vergi cezalarına yol açabilir.

Vergi beyannamesi hazırlanmasındaki pratik bilgi ve tecrübemiz sayesinde müşterilerimizin vergileri ile ilgili endişe duymalarına gerek yoktur. Firmamız vergi beyannamesini doğru ve tam olarak hazırlamak ve zamanında çevirim içi (online) olarak göndermek üzere müşterilerimize özel bir vergi uzmanı tahsis etmektedir.

  • Müşterilerimizin vergi yükümlülüğünü azaltmak ve gereksiz yere vergi ödemelerini önlemek üzere geçerli tüm vergi indirimi, istisna ve teşvikler uygulanmaktadır.
  • Müşterilerimiz, profesyonel vergi hizmetlerimiz sayesinde, sadece vergi yükümlülüklerini minimize etmekle kalmamakta, aynı zamanda vergi beyannameleri eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlandığından herhangi bir vergi cezasına da maruz kalmamaktadırlar.
  • Firmamız vergi beyannamelerini en son, güncel vergi mevzuatına göre hazırlamaktadır. Bu nedenle müşterilerimizin durmadan değişen vergi mevzuatından dolayı endişe duymalarına gerek yoktur.
  • Firmamız vergi beyannamelerinin hazırlanıp verilmesinin yanında, müşterilerimize gelecekteki vergi yükümlülüklerini azaltabilecek tavsiyeler de sunmaktadır.

Vergilerinizi hazırlama konusunda kusursuz hizmeti ile Sky Accounting’e güvenebilirsiniz Amerika da yerleşik firmamız uzun yıllardır hem Türk hem de Abd’deki yerleşik müşterilerinin uzun zamandır vergi hazırlıklarını yapmaktadır. Danışanlarımızın yasal olarak vergi mevzuatlarına uygun bir şekilde az vergi ödeyebilmesi ve beyanın hatasız yapılması en büyük önceliklerimizden biri

Delaware , Florida, Wyoming, New jersey ve tüm eyaletlerde vergi hazırlığı yapabilen firmamıza danışmak artık size çok yakın Türkiye ofisimizle de hizmet vermekteyiz danışmak için +90 850 207 1 759 numaralı , Abd’de iseniz +1 862-298 9900 telefondan bizleri arayın veya websitemiz üzerinden bizlere taleplerinizi iletin sizi arayalım.